Nõo Põhikooli koduleht

Add Your Heading Text Here

Toimus 4. – 9. klasside jõulupidu

Sellel aastal tegid kõik 4.- 9. klassi õpilased jõulutelevisiooni saateid. Noored teletöötajad alustasid tööga juba novembris. NPK jõulutelevisioonis olid multifilmikanal, filmikanal, reklaamikanal, muusikakanal, seriaalikanal ja dokumentaalfilmide kanal. Valmis palju eriilmelisi saateid, mida vaadati jõulutundides, kuid igast kanalist jõudsid saated ka jõuluhommiku esindussaatesse.

Jõuluhommik algas klassides ning siis liiguti koos aulasse, kus ootas talvevõlumaa muusika ja lumesajuga. Põrand oli kaetud lumevaibaga ning iga klass sai oma jõulupesas jälgida jõuluetendust, mille esitasid näiteringi päkapikud. Koos vaadati ka Päka TV saateid, kuni lumetormis sattus nende maale inimeste hiiglaslik televiisoripult ning päkapikud said osa NPK Jõulutelevisiooni saadetest. Erinevad kanalid pakkusid kõigile palju üllatusi ja publik elas saadetele emotsionaalselt kaasa. Viimane kanal oli Õ-kanal, mis õnneks ei osutunud siiski kardetud õuduste kanaliks, vaid eetrisse läks saade „Tantsud õpsidega“.

Siis said päkapikud jõuluvanalt ootamatult sõnumi, et ta ootab neid juba väljas ja aeg on Nõo Põhikooli lastele hakata kingitusi jagama. Päkapikud kutsusid klasse aulasse erinevaid jõulumänge mängima ning klassid said nii kätte oma kingikotid. Klassides jagati kingitusi, mängiti mänge ja lõpetati selleaastane jõuluhommik, et minna jõuluvaheajale.