Nõo Põhikooli koduleht

Add Your Heading Text Here

Taas hea esinemine saalihokiturniiril

20. oktoobril toimusid Eesti Maaülikooli spordihoones Tartumaa koolidevahelised saalihoki võistlused, kus osalesid meie koolist 4.-5. klasside ning 8.-9. klasside poiste ja tüdrukute võistkonnad.

Eriti edukaks kujunes võistluspäev meie kooli tüdrukute võistkondadel, kes tulid koju esikohtadega. Ka poiste võistkonnad olid väga tublid, kes küll poodiumikohtadele ei mahtunud, aga tegid väga häid ja võitluslikke esitlusi. Taaskord lõid kõik meie võistkonnad palju väravaid, arendasid omavahelist koostööd, saadi mitmeid võite ja head võistluskogemust.

Kahte võistluspäeva kokku võttes saab tõdeda, et meie kooli jaoks olid need võistlused väga edukad, õpilased on väga sportlikud, tublid ja hea võitlusvaimuga.

Võistlustel õpilastega kaasas olnud õpetaja Martin soovib tänada eelkõige kõiki võistlustel osalenud õpilasi, kes on väga sportlikud, andsid endast maksimumi ja näitasid enda sisu. Suured tänud ka kehalise õpetajatele Gerlile ja Annile, kes aitasid võistkondasid moodustada ja lastega tundides tublit tööd on teinud. Suur kiitus ja tänu ka lastevanematele, kes oma lapsi spordi juurde suunavad ja neile kaasa elavad.

Oleme uhked! Järgmiste võistlusteni!