Nõo Põhikooli koduleht

Add Your Heading Text Here

Sõbrapäeva tähistamine

Sõbrapäeva postkast
6. - 13. veebruarini on kooli fuajees avatud sõbrapäeva postkast, kuhu saab jätta oma head soovid koolikaaslastele. Kõik sõbrapäevakaardid toimetatakse koolimajas kohale 14. veebruaril, esimese tunni ajal (kindlasti kirjuta peale saaja nimi ja klass).

Südamete jaht
Koolimajja (nii A kui B korpuses) on peidetud kindel arv punaseid südameid. Kes teab kõige täpsema arvu pakkuda, kui palju neid südameid koolis peidus on, saab auhinna. 1. - 3. klassid edastavad oma pakkumised klassiõpetajale, 4. - 9. klassid saavad oma pakkumise koos oma nimega jätta fuajees olevasse kasti. Võitja tehakse teatavaks 15. veebruaril.

Fotosein
Aula ukse juures on avatud sõbrapäeva fotosein, kus on võimalik end koos sõpradega pildistada lasta. Fotograafi poolt tehtud pildid lisatakse kooli Facebooki albumisse, samuti võib pilte teha ka oma telefoniga.

Sõbrapäeva raadio
6.-13. veebruaril on võimalik küsida tervitusi ja soovilugusid 14. veebruaril eetris olevast kooliraadiost. Selleks tuleks jätta oma tervitus ja soovilugu arvutiklassi juures olevasse kasti.

Pimekohting raamatuga
Raamatukogust on võimalik laenutada ärapakendatud raamatuid, mille pealkirja saad teada alles siis, kui oled raamatu laenutanud.

14. veebruari riietusstiil on punane või roosa!

kuupäev

14. veebr. 2023
Toimus ära!

The event is finished.