Konsultatsioonid

ÕpetajaÕppeainePäevTundTundide arvRuum nr
Eve AruväliSaksa keelEsmaspäev8. tund1A102
Kerti AitLoodusõpetus, füüsikaReede6. tund1A110
Kadri LuudAlgõpetus, matemaatikakolmapäev6. tund1A311
Mairi KübersonGeograafiaKolmapäev8.tund1A111
Eliko VahtraMajandusõpetus, informaatikaTeisipäev7. tund (kokkuleppel 8.tund)2A317
Liana JõgarInglise keel, algõpetusTeisipäev6. ja 7. tund2A312
Ellu Eensalu-PedorKäsitööKolmapäev7. ja 8. tund2A 113/114
Astrid TiidebergAjaluguNeljapäev8.tund1A213
Toivo TõllimäeTehnoloogia
Teisipäev8. tund1Tehnol. klass
Evelin LeerimaInglise keelEsmaspäev8. tund + kokkuleppel2B305
Kulla SaarAlgõpetus, matemaatikaTeisipäev7.tund1A209
Merike SeireEesti keel ja kirjandusEsmaspäev7. ja 8. tund2B201
Anne Kasesalu-RoopsMuusikaKolmapäev8. tund1A309
Kristina SabreLoodusõpetus, keemiaTeisipäev6.tund1A109
Neljapäev8.tund1A109
Heli LeedjärvAlgõpetus, muusika, käsitöö ja kunstesmaspäev6. tund1
Aive ZirkLiiklusõpetuskokkuleppel
Evi PiirsaluBioloogiaReede6A109
Maris ToomikMatemaatikaNeljapäev7. - 8. tund2B204
Maarja LohkInglise keelesmaspäev8.tund (või kokkuleppel)1B304
Tiina HeiterInglise keelesmaspäev8.t. või kokkuleppel1B303
Krista Keeduseesti keel ja kirjandusesmaspäev7. tund + kokkuleppel1B202
Mari Aruvälieesti keel ja kirjandusneljapäev7.-8. tund2B301
Tiina MiidoAlgõpetus, eesti keel ja kirjandusteisipäev7. -8. tund2A 211
Laura KaldjärvMatemaatikaneljapäev7.-8. tund2B205
Eva OravKunstiõpetusTeisipäev7.tund (kokkuleppel 8.tund)1A112
Anne JürimäeAlgõpetus, eesti keelkolmapäev7.tund1A 212
esmaspäev6. tund1A 212
Gerli OdruskKehaline kasvatusNeljapäev7 tund1Spordihoone
Tarvo TartoKehaline kasvatusreede6 tund1Sp hoone
Tarvo TartoInimeseõpetusreede6 tund1Sp hoone
Ljudmila MelnikovaVene keelKolmapäev8. tund ja kokkuleppel1A208
Svetlana SalmiyanovaVene keelesmasp., kolmap.8. tund2A216
Ann MardlaKehaline kasvatusteisipäev7 tund1võimla
Helje JärveojaMatemaatikaneljapäev7. ja 8. tund2B203
Ilona TarsMatemaatikakokkuleppeldir. kab.
Pille LaineAlgõpetus, inglise keelteisipäev5.tund1A313
kolmapäev7.tund1A313
Merike PedasteMuusikateisipäev7. tund12.k muusika (või A207)
Helju SarapuuAlgõpetus, tantskolmapäev5. tund1A314
Linda TrummalEesti keel ja kirjandusneljapäev7. ja 8. tund2B302
Jarmo TaelÜhiskonnaõpetuskokkuleppel1