Pikapäevarühma menüüd

Pikapäevarühma menüü14.05-18.05.2018  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värskekapsasupp250175,113,748,1324,50
Südamesepik2055,201,880,4011,00
Marja-jogurtikreem130157,172,884,6725,47
Kokku387,498,5013,2060,96
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ahjukartulid150204,243,876,2034,39
Külm hapukoorekaste5046,491,403,751,85
Porgandi ja ananassisalat5034,890,461,725,04
Rukkileib3071,102,970,2414,34
Keefir13067,604,163,255,46
Kokku424,3212,8515,1661,07
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud sealiha koorekastmes120145,282,1718,1183,138
Keedetud tatar150178,8466,2482,09934,808
Peedisalat5021,50,80,14,35
Must seemneleib3093,92,733,0313,92
Tee suhkruga15030,375007,485
Kokku469,9011,9513,3563,70
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Riivitud juust3090,458,736,150,15
Keedetud täisterapasta150262,387,807,1339,00
Kapsa- kurgi - tomati salat3019,470,291,561,35
Rukkileib3071,102,970,2414,34
Maitsevesi apelsiniga1503,230,080,010,77
Kokku446,6319,8715,0955,61
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - riisiroog köögiviljadega200299,3512,1511,8136,94
Porgandisalat5017,350,480,193,99
Südamesepik2055,201,880,4011,00
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Kokku429,5014,6212,5165,97
Nädala keskmine:431,5713,5613,8661,46
10 päeva keskmine:428,0513,2914,0360,81
Pikapäevarühma menüü21.05-25.05.2018  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Frikadellisupp nuudlitega250190,5628,1448,45221,285
Rukkileib2047,41,980,169,56
Banaan1001041,20,324,3
Kokku341,9611,328,9155,15
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodujuustukaste120162,856,9212,084,00
Keedetud kartulid150156,033,990,2135,49
Rukkileib3071,102,970,2414,34
Piim15079,504,503,757,20
Kokku469,4818,3816,2861,03
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanalihaga ühepajatoit130107,738,386,724,25
Keedetud kartulid150156,033,990,2135,49
Peedisalat õliga3026,790,501,562,74
Must seemneleib40125,203,644,0418,56
Maitsevesi apelsiniga1503,230,080,010,77
Kokku418,9816,5912,5461,81
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Punane lihasalat150204,238,2211,1918,18
Tomati - kurgilõigud304,120,190,040,82
Sepik3082,802,820,6016,50
Tee suhkruga15091,130,000,0022,46
Kokku382,2811,2311,8357,96
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - ananassi kaste120180,919,1911,899,93
Keedetud riis150194,073,781,6340,95
Kapsa- ja tomatisalat õliga5020,860,531,112,65
Rukkileib2047,401,980,169,56
Maitsevesi apelsiniga1503,230,080,010,77
Kokku446,4815,5614,7963,85
Nädala keskmine:411,8414,6212,8759,96
10 päeva keskmine:421,7014,0913,3760,71
Pikapäevarühmamenüü28.05-01.06.2018  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanalihasupp aedviljadega200152,0475,82510,948,586
Kodujuustu hõrgutis mango ja banaaniga130179,8554,9472,55632,267
Rukkileib4094,83,960,3219,12
Kokku426,7014,7313,8259,97
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakk - kotlet40116,925,437,985,76
Kartuli - porgandipuder150133,392,966,8915,65
Hiinakapsasalat värske kurgiga5017,980,691,131,51
Rukkileib4094,803,960,3219,12
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Kokku420,6913,1516,4356,09
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Täisteraspagetid muna ja aedviljadega200243,188,114,2740,38
Hiina kapsa-tomatisalat5018,940,671,141,72
Must seemneleib40125,203,644,0418,56
Piim15079,504,503,757,20
Kokku466,8216,9213,2067,86
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartulid juustuga, ahjus küpsetatud170290,1111,3712,2934,89
Külm jogurti - värske kurgikaste3015,040,770,571,73
Porgandi - lillkapsasalat5033,740,522,183,66
Rukkileib2047,401,980,169,56
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Kokku425,1614,9415,2059,26
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealihakaste ürtidega120145,527,1910,655,64
Keedetud kartulid150156,033,990,2135,49
Peedisalat valge redisega5025,550,701,083,44
Rukkileib2047,401,980,169,56
Piim10053,003,002,504,80
Kokku427,5016,8614,6058,93
Nädala keskmine:434,8414,9314,6660,79
10 päeva keskmine:423,3414,7813,7760,38