Pikapäevarühma menüüd

Pikapäevarühma nädalamenüü 18.11-22.11.  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakklihakaste120251,867,4017,6717,01
Keedetud kartulid150124,724,922,4420,58
Toorsalat5088,072,561,2816,00
Kokku464,6414,8921,3953,59
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni-aedviljavokk120145,527,1910,655,64
Keedetud täisterariis150194,073,781,6340,95
Hapukurk5016,940,810,901,65
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Leivatoode35102,752,991,5018,66
Kokku462,1314,8714,8167,61
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögivilja pajaroog sealihaga200205,367,36814,67112,793
Toorsalat5015,8790,4780,1453,795
Roheline tee15024,3005,988
Leivatoode40117,4253,4181,7121,328
Kokku362,9611,2616,5343,90
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Saidafilee punases kastmes60276,7011,728,4038,26
Keedetud riis15021,950,880,224,13
Toorsalat502,860,100,140,71
Leivatoode40117,433,421,7121,33
Kokku418,9316,1310,4764,42
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pannkook kohupiimatäidisega150253,8711,4010,4828,67
Aedmarjamoos2044,000,000,0011,00
Banaan5052,000,600,1512,15
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Kokku388,7412,2910,6361,24
Nädala keskmine:419,4813,8914,7658,15
10 päeva keskmine:420,7814,6013,7860,31