Pikapäevarühma menüüd

Pikapäevarühma nädalamenüü 02.04-06.04.2018  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ahjus küpsetatud kanakintsuliha50102,2610,976,540,01
Hapukoorekaste5074,240,656,104,37
Keedetud kartulid150156,033,990,2135,49
Kaalikasalat apelsinidega5036,370,532,114,44
Rukkileib2047,401,980,169,56
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Kokku455,1818,4215,1363,30
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Makaronid hakklihaga200332,5911,7914,4338,30
Porgandisalat5032,420,481,943,89
Rukkileib2047,401,980,169,56
Sidrunivesi1501,170,060,020,26
Kokku413,5814,3116,5552,02
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Tomati - läätsesupp250181,775,1610,4416,23
Rukkileib2047,401,980,169,56
Mannapuding80157,332,817,0820,54
Aedmarjamoos2044,000,000,0011,00
Kokku430,509,9517,6757,32
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealihastrooganov100117,635,958,305,20
Ahjukartulid130177,013,355,3829,80
Värske kapsa - porgandisalat5023,550,551,133,35
Rukkileib2047,401,980,169,56
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Kokku423,1911,9515,0861,95
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Riisipuder200254,356,843,9448,03
Maasika toormoos2018,700,120,024,58
Pirn10042,200,400,4010,60
Piim15079,504,503,757,20
Kokku394,7511,868,1170,40
Nädala keskmine:423,4413,3014,5161,00
10 päeva keskmine:427,6014,1614,8160,38
Pikapäevarühma nädalamenüü 09.04-13.04.2018  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Karrikana apelsiniga120147,228,2910,016,87
Keedetud riis150194,073,781,6340,95
Hiinakapsa - kurgisalat5019,980,641,371,52
Rukkileib2047,401,980,169,56
Mustsõstraga maitsevesi1502,290,050,020,61
Kokku410,9614,7413,1859,51
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune sealihakaste120173,592,1511,924,80
Kartulipuder150188,874,634,0234,43
Tomati - kurgilõigud506,870,320,071,37
Must seemneleib1031,300,911,014,64
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Kokku439,518,2917,0254,66
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Piima - riisisupp250224,655,64812,25623,032
Kakaokissell130175,6363,8563,28831,91
Aedmarjamoos1022005,5
Rukkileib1023,70,990,084,78
Kokku445,9910,4915,6265,22
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kuskuss kana ja köögiviljadega200295,6413,4312,5033,62
Hiinakapsa - aedviljasalat õlikastmega5020,070,601,251,86
Rukkileib2047,401,980,169,56
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Kokku420,7116,1214,0259,08
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pannkoogid120245,287,289,5532,81
Aedmaasikamoos2036,200,080,009,00
Pirn5021,100,200,205,30
Piim15079,504,503,757,20
Kokku382,0812,0613,5054,31
Nädala keskmine:419,8512,3414,6758,56
10 päeva keskmine:421,6412,8214,5959,78
Pikapäevarühma nädalamenüü 16.04-20.04.2018  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - kartulisupp riisiga250208,9915,9812,18319,862
Kohupiima-õunavaht120184,4645,8983,15232,977
Maasika toormoos109,3520,060,0092,288
Rukkileib2047,41,980,169,56
Kokku450,2113,9215,5064,69
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakkliharisoto200305,0410,8712,4237,18
Jääkapsa salat tilliga5016,340,620,921,70
Rukkileib3071,102,970,2414,34
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Kokku431,3614,7413,5862,64
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ühepajatoit sealihaga150128,175,269,028,06
Keedetud kartulid150156,033,990,2135,49
Rukkileib2047,401,980,169,56
Piim15079,504,503,757,20
Kokku411,1015,7313,1460,31
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana-jogurtikaste130118,917,927,585,13
Keedetud kartulid150156,033,990,2135,49
Kaalikasalat apelsinidega5036,370,532,114,44
Rukkileib2047,401,980,169,56
Hibiskuse-pärnaõietee15030,380,000,007,49
Kokku389,0814,4210,0662,10
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Täisteramakaronid hakklihaga200354,8513,6314,4140,23
Tomat509,450,350,111,85
Rukkileib3071,102,970,2414,34
Maitsevesi apelsiniga1503,230,080,010,77
Kokku438,6317,0314,7657,18
Nädala keskmine:424,0815,1713,4161,39
10 päeva keskmine:421,9613,7614,0459,97