Pikapäevarühma menüüd

Pikapäevarühma nädalamenüü 29.10-02.11.2018  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana pajaroog aedviljadega130146,1849,0778,9338,462
Keedetud riis150194,0723,781,62640,95
Jassi seemneleib30933,34,299,24
Maitsevesi apelsiniga1503,2320,0820,0080,765
Kokku436,4916,2414,8659,42
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealiha ahjukartulitega200303,2512,5710,6440,63
Külm hapukoorekaste3027,890,842,251,11
Toorsalat5017,980,691,131,51
Kodu rukkileib2047,401,980,169,56
Kummeli-apelsinitee15018,230,000,004,49
Kokku414,7516,0914,1857,31
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Läätse ja naerise püreesupp250206,359,526,8127,71
Jõhvikasmuuti15091,323,802,8513,03
Rehe rukkivormileib50110,002,500,5022,85
Kokku407,6715,8110,1663,59
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanapasta150245,4012,116,4634,39
Toorsalat5055,780,525,092,62
Must leib3073,201,980,3015,66
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Kokku413,2614,9011,8562,10
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Neljaviljapuder200252,149,545,4043,50
Aedmaasikamoos2036,200,080,009,00
Või537,450,034,100,05
Õun10040,300,200,369,90
Piim15079,504,503,757,20
Kokku445,5914,3513,6169,64
Nädala keskmine:423,5515,4812,9362,41
10 päeva keskmine:418,2415,5512,9360,84