Konsultatsioonid

ÕpetajaÕppeainePäevTundTundide arvRuum nr
Eve AruväliSaksa keelKolmapäev8. tund1A-102
Kerti AitLoodusõpetus, füüsikaReede6. tund1A-110
Teisipäev8. tund.1A-110
Kadri LuudAlgõpetus, matemaatikareede5.tund1A-311
Mairi KübersonGeograafianeljap8.t (9.kl.9.t.)2A-111
Eliko VahtraKlassiõpetaja, majandusõpetusEsmaspäev5. tund1A-314
Eliko VahtraTeisipäev6. tund, 7. tund2A-314
Liana JõgarInglise keelneljapäev6.tund1A-312
Tiiu RosenbergKäsitööTeisipäev8.tund1A-114
Tiiu RosenbergKäsitöökolmapäev9. tund1A-114
Astrid TiidebergAjaluguteisipäev7.tund1A-213
Astrid TiidebergAjaluguesmaspäev7.tund1A-213
Marika LoderaudInglise keelkolmap.7 tund1B-305
Kulla SaarAlgõpetus, matemaatikakolmapäev5.tund, 7.tund2A-209
Merike SeireEesti keel ja kirjandusneljapäev7. ja 8. tund2B-201
Anne Kasesalu-RoopsMuusikakolmapäev7.tund1A-309
Kristina SabreLoodusõpetus, keemiaesmaspäev7.tund1A-109
Kristina Sabreteisipäev7.tund1A-109
Heli LeedjärvAlgõpetus, muusikaneljapäev6. tund1A-210
Heli LeedjärvAlgõpetus, muusikareede5. tund1A-210
Aive ZirkLiiklusõpetuskokkuleppelA-304
Evi PiirsaluBioloogiareede6.tund1A-109
Maris ToomikMatemaatikakolmapäev7. ja 8. tund2B-204
Maarja LohkInglise keelreede6.tund1B-304
Tiina HeiterInglise keelkolmapäev7.tund1B-303
Kristina Veidenbaumeesti keel ja kirjandusreede6. tund1B-202
Mari Aruvälieesti keel ja kirjandusesmaspäev8. tund1B-301
Mari Aruvälineljapäev6. tund1B-301
Madli VaresAlgõpetuskolmapäev6. tund1A-202
Madli VaresKehaline kasvatusesmaspäev8. tund1Spordihoone
Tiina MiidoAlgõpetusteisipäev6. -7. tund2A-211
Laura KaldjärvMatemaatikaneljapäev6.-8. tund1A-102
Eva OravKunstiõpetusteisipäev7. tund1A-112
Anne JürimäeAlgõpetus, eesti keelesmaspäev6.tund1A-212
kolmapäev7.tund1A-212
Gerli OdruskKehaline kasvatusEsmaspäev8.tund1Spordihoone
Tarvo TartoKehaline kasvatusteisipäev8.tund1Spordihoone
Tarvo TartoInimeseõpetusreede6.tund1Spordihoone
Merilin RaumanMatemaatikakolmapäev7.tund1B-205
Merilin Raumanneljapäev8.tund1B-205
Ljudmila MelnikovaVene keelKolmapäev8.tund1A-208
Ljudmila MelnikovaNeljapäev6.tund1A-208
Svetlana Salmiyanovavene keelteisipäev7.tund1A-116
Svetlana SalmiyanovaKolmapäev8.tund1A-116
Ann MardlaKehaline kasvatusEsmaspäeval 8. tund1Spordihoone
Ann mardlaKolmapäeval 7. tund1Spordihoone
Helje JärveojaMatemaatikaEsmaspäev7. tund1B-203
Helje JärveojaNeljapäev8. tund1B-203
Ilona TarsMatemaatika (3.b kl)kokkuleppel1A-217
Pille LaineAlgõpetus (3.b klass)Esmaspäeval 8. tund6.tund1A-313
Pille LaineInglise keel 9.lendkokkuleppel1A-313
Pille LaineInglise keel 5.abckokkuleppel1A-313
Mart LillelehtInformaatikateisipäev7. tund1A-317
Merike PedasteMuusikaTeisipäev7. tund1
Helju SarapuuAlgõpetus (1.c klass)Kolmapäev5. tund1A-207
Linda TrummalEesti keel ja kirjandusesmaspäev8.tund1B-302
Linda TrummalTeisipäev6.tund1B-302
Jarmo TaelÜhiskonnaõpetusTeisipäev8. tund1A-213