Menüü

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com.
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Koolilõuna nädalamenüü 30.11- 04.12  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune hakklihakaste150113,108,526,555,45
Aurutatud rohelised oad5016,381,020,063,84
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Keedetud makaronid5079,842,081,4714,30
Peedisalat õliga5031,410,841,104,57
Jääsalat, porgand, redis, hernes5016,991,040,143,48
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu527,491,142,191,24
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)45132,103,851,9223,99
Pirn ja kaalika snäkid15054,601,050,5313,43
Kokku645,3921,8220,8296,41
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni - kartulisupp250157,0414,046,7110,70
Leivavaht100197,583,100,3345,34
Pria piimatooted15078,604,743,756,63
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Mandariin ja kurgi snäkid15030,680,980,156,90
Kokku640,0327,9813,50101,55
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ahjulõhefileetükid50116,7411,148,020,27
Valge kaste maitserohelisega10083,481,906,045,67
Aurutatud brokoli5015,351,530,172,68
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Keedetud pärl kuskuss5062,681,921,3010,94
Porgandisalat apelsinidega5037,380,532,154,57
Peet, mais, valge redis, salatilehtede segu5022,260,880,654,83
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Ingveritee sidruniga15027,240,080,036,63
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)65190,825,552,7834,66
Õun ja nuikapsa snäkid15048,450,530,4211,93
Kokku712,0426,5726,8495,46
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hapukapsaborš sealihaga250246,8412,5814,1617,61
Kirsi - jogurtidessert150155,906,153,0625,73
Marjakaste3037,450,130,019,00
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Melon ja porgandi snäkid15045,531,200,3810,43
Kokku661,8525,1820,1794,76
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanapilaff250362,9416,1313,2544,82
Ahjuporgandi ribad5025,410,580,904,37
Hiinakapsasalat tilliga5019,140,811,151,65
Peet, hapukapsas, tomat, oad5013,860,640,092,84
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu1054,982,284,372,48
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Pirn ja redise snäkid15043,431,050,3810,58
Kokku726,9026,7725,8799,67
Nädala keskmine:677,2425,6621,4497,57
10 päeva keskmine:677,9224,5522,5396,61