Menüü

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com.
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Koolilõuna nädalamenüü 09.03-13.03  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealihastrooganov150210.2712.0714.558.33
Röstitud punane peet ürtidega5030.400.960.625.26
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Keedetud bulgur5065.801.730.1913.60
Kõrvitsa - kurgisalat5015.890.321.041.62
Jääsalat, porgand, redis, hernes5016.991.040.143.48
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)50146.784.272.1426.66
Pirn ja punasekapsa snäkid15051.231.500.4512.00
Kokku710.1925.2725.1698.06
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljapüreesupp kalkunilihaga250216.369.7214.3013.40
Röstitud sepikukuubikud1043.471.480.328.66
Puuviljasalat15062.630.740.5215.27
Vahukoor2070.640.507.001.40
Pria piimatooted15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)50146.784.272.1426.66
Õun ja nuikapsa snäkid15048.450.530.4211.93
Kokku667.2321.8628.4484.15
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Lõhefileetükid seesamiseemnetega5099.339.436.920.07
Valge kaste maitserohelisega10083.481.906.045.67
Küpsetatud kaalikapulgad5027.540.621.184.44
Keedetud kartulid5052.011.330.0711.83
Keedetud riis köögiviljadega5063.621.560.5313.39
Porgandi - lillkapsasalat5033.740.522.183.66
Peet, mais, valge redis, salatilehtede segu5022.260.880.654.83
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Kummeli tee15018.230.000.004.49
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)55161.464.702.3529.33
Ploomi ja kurgi snäkid15039.900.980.538.63
Kokku657.2023.1025.6587.81
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartuli - frikadellisupp riisiga250280.0016.8615.0319.78
Karamellkissell150264.572.341.8858.97
Jõhvikapüree2011.690.070.132.85
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)40117.433.421.7121.33
Melon ja porgandi snäkid15045.531.200.3810.43
Kokku719.2123.9019.12113.36
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kuskuss kana ja köögiviljadega250369.5516.7915.6342.02
Aurutatud lillkapsas taluvõi ja värske tilliga5018.201.060.543.05
Valge redise - hapukooresalat5022.260.651.551.81
Valge peakapsas, peet, sibul, porgand5016.130.610.133.48
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)50146.784.272.1426.66
Pirn ja kaalika snäkid15054.601.050.5313.43
Kokku686.0025.7325.8692.63
Nädala keskmine:687.9723.9724.8595.20
10 päeva keskmine:687.7123.9724.1596.40