Menüü

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com.
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Koolilõuna nädalamenüü 21.09 - 25.09Saara Piusi nädal
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene kalkunikaste150144,359,417,969,31
Aurutatud brokoli ja rohelised oad5014,501,190,112,94
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Keedetud riis5064,691,260,5413,65
Valge redise - porgandisalat5013,760,500,133,14
Peet, kaalikas, porru, jõhvikad5015,680,630,203,50
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu527,491,142,191,24
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Pirn ja punasekapsa snäkid15051,231,500,4512,00
Kokku681,3223,0421,02103,88
Teisipäev Saara Piusi supiretseptKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Veisehakklihasupp läätsedega250237,2713,6513,8015,55
Puuviljasalat15062,630,740,5215,27
Vaniljekaste2024,560,600,504,31
Pria piimatooted15078,904,623,756,84
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Õun ja porgandi snäkid15055,500,900,5713,20
Kokku635,0025,6321,7187,16
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud sealihatükid sinepiga5093,4910,135,630,74
Šampinjonikaste10084,471,167,213,91
Ahjuporgandi ribad5025,410,580,904,37
Kartulipuder5068,611,462,3610,64
Keedetud makaronid5079,842,081,4714,30
Hapukapsa - peedisalat5027,190,601,103,76
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019,801,040,164,25
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)70205,495,982,9937,32
Ploomi ja redise snäkid15043,951,280,539,68
Kokku706,7325,5927,7091,16
Neljapäev Saara Piusi magustoidu retseptKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Selge kalasupp250154,759,146,6515,46
Marjatarretis150160,333,830,0235,71
Vahukoor kookoshelvestega2072,670,527,201,47
Pria piimatooted15078,604,743,756,63
Leivatoodete valik (5 sorti)55161,464,702,3529,33
Arbuus ja kaalika snäkid15048,231,130,4510,88
Kokku676,0424,0520,4299,48
Reede Saara Piusi praeretseptKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögivilja-kikerhernekarri kanalihaga150155,6110,268,3810,17
Röstitud juurseller5028,990,821,643,50
Keedetud täisterariis5060,771,100,8311,45
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Porgandisalat hernestega5036,770,612,204,33
Redis, kurk, peet, mais5020,980,780,154,38
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu1054,982,284,372,48
Piparmündi tee15018,230,000,004,49
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Pirn ja salatilehe snäkid15045,901,261,6611,19
Kokku678,4923,6124,8996,04
Nädala keskmine:675,5124,3923,1595,54
10 päeva keskmine:679,5924,3023,3995,91