HALLOWEENI KÕRVITSATE KONKURSS


Kujunda ise üks vahva Halloweeni kõrvitsalatern, pane kõrvitsa juurde silt enda eesnime ning klassiga, tee kõrvitsast foto ja lae see pilt üles Stuudiumi Tera kausta (kõrvitsakonkurss). Piltide saatmise tähtaeg on 25. oktoober kell 12:00.
Oma nimi ja klass peab kindlasti olema pildi peal juba selle tegemise ajal, mitte sinna pärast arvutis lisatud! Nii saame olla kindlad, et oled selle kõrvitsa ikka ise valmis teinud

26. oktoobrist kuni 30. oktoobrini saab iga õpilane, lapsevanem ja õpetaja talle enim meeldinud kõrvitsa poolt Stuudiumis oma hääle anda! Esikolmikut ootavad vahvad auhinnad ning kõik teised osalejad saavad samuti väikese üllatuse!
Kui kool jätkub 26. oktoobril kontaktõppega, palume esmaspäeval kõigil osalejatel võimaluse korral oma vahva ka kõrvits kooli kaasa tuua! Teeme ÕUDSALT vahva halloweenikõrvitsate näituse!
Kõrvitsa saab iga osaleja koju tagasi viia reedel, 30. oktoobril!
Samuti toimub kontaktõppe jätkudes reedel, 30. oktoobril ka selle kuu stiilipäev mille teemaks on loomulikult Halloween! Osaleda saavad kõik õpilased ja õpetajad!
Juhul kui pärast koolivaheaega jätkub distantsõpe toimub seekordne stiilipäev e-stiilipäevana nagu eriolukorra ajal kevadel (enda pilt laadida üles TERA kausta).