Menüü

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com.
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Koolilõuna nädalamenüü 18.11 - 22.11.  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanastrooganov150158,7112,118,618,50
Aurutatud brokoli ja rohelised oad5014,501,190,112,94
Ahjukartulid ürtidega5064,721,421,3712,06
Keedetud riis5064,691,260,5413,65
Valge redise - porgandisalat5013,760,500,133,14
Peet, kaalikas, porru, jõhvikad5015,680,630,203,50
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu527,491,142,191,24
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Pirn ja kurgi snäkid15039,380,750,389,53
Kokku688,9424,3322,26101,05
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni - kartulisupp250255,1610,7319,2710,88
Mustsõstratarretis150174,833,980,1339,97
Vahukoor1035,320,253,500,70
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Õun ja porgandi snäkid15055,500,900,5713,20
Kokku696,9520,9826,0496,74
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Mulgikapsad sealihaga150146,7511,397,758,17
Aurutatud rohelised oad5016,381,020,063,84
Kartulipuder5068,611,462,3610,64
Keedetud riis5064,691,260,5413,65
Porgandisalat hernestega5036,770,612,204,33
Redis, kurk, peet, mais5020,980,780,154,38
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu1054,982,284,372,48
Piparmündi tee15018,230,000,004,49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Pirn ja punasekapsa snäkid15051,231,500,4512,00
Kokku682,8725,4723,4896,20
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pikkpoiss veiselihast köögiviljadega5079,617,533,215,36
Koorekaste peterselliga5054,100,714,562,74
Ahjuporgandi ribad5025,410,580,904,37
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Hapukapsa - peedisalat5027,190,601,103,76
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019,801,040,164,25
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu1054,982,284,372,48
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)70205,495,982,9937,32
Ploomi ja redise snäkid15043,951,280,539,68
Kokku681,3023,6224,7894,57
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene kalasupp250143,765,808,5111,61
Maasikakreem riisiga150281,172,7014,0135,28
Aedmaasikamoos2036,200,080,009,00
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078,904,623,756,84
Leivatoodete valik (5 sorti)45132,103,851,9223,99
Arbuus ja kaalika snäkid15048,231,130,4510,88
Kokku720,3618,1628,6497,59
Nädala keskmine:694,0822,5125,0497,23
10 päeva keskmine:683,0423,8523,6896,69