Menüü

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com.
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

 

Koolilõuna nädalamenüü 29.04-03.05.2019  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Bolognesekaste150178,6511,368,1615,67
Aurutatud lillkapsas5013,080,960,122,76
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Keedetud spagetid5034,021,140,476,14
Hiinakapsasalat tilliga5019,140,811,151,65
Porgand, tomat, punane redis, salatilehtede segu5011,110,510,602,58
Kastmevalik salatitele1584,410,159,090,70
Seemnesegu105,001,100,100,20
Kummeli-apelsinitee15018,230,000,004,49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80231,697,483,3342,60
Õun ja suvikõrvitsa snäkid15044,481,200,429,83
Kokku691,8326,0423,5298,44
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljasupp sealihaga250228,2912,2314,5013,66
Kakaokissell150188,405,104,3231,46
Aedmarjamoos2555,000,000,0013,75
Pria piim, R 2.5 %15079,504,503,757,20
Leivatoodete valik (5 sorti)3086,892,811,2515,97
Pirn ja porgandi snäkid15056,931,050,6013,73
Kokku695,0025,6824,4295,77
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kokku
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - nuudlisupp kartulitega250198,068,1111,8115,84
Marja- jogurtikokteil15086,763,592,6511,93
Röstitud kaerahelbed2097,882,913,1015,41
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80231,697,483,3342,60
Greip ja lillkapsa snäkid15042,001,800,239,53
Kokku656,4023,8921,1195,31
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Küpsetatud heigifilee60132,2412,019,430,01
Koorekaste tilliga5054,150,714,552,75
Aurutatud brokoli5024,711,541,202,69
Keedetud riis5064,691,260,5413,65
Kartulipuder5068,611,462,3610,64
Porgandisalat spinatiga5025,560,531,203,77
Valge peakapsas, porru, peet, kaalikas5015,360,710,143,24
Kastmevalik salatitele316,880,031,820,14
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)70202,736,552,9237,27
Pirn ja tomati snäkid15045,830,830,4610,73
Kokku708,3625,7224,7298,93
Nädala keskmine:687,9025,3323,4497,11
10 päeva keskmine:686,6525,2523,3197,74