Menüü

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com.
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Koolilõuna nädalamenüü 06.01-10.01  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Borð sealihaga250191,827,5810,1617,99
Hapukoor, R 20 %1530,600,423,000,54
Piimakissell150159,683,623,0129,39
Jõhvikapüree2514,610,090,163,56
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078,904,623,756,84
Leivatoodete valik (5 sorti)50146,784,272,1426,66
Mandariin ja porgandi snäkid15048,231,280,3811,10
Kokku670,6121,8822,5996,08
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkunistrooganov150162,3910,969,638,33
Aurutatud brokoli ja lillkapsas5014,441,280,152,74
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Keedetud riis5064,691,260,5413,65
Jääkapsasalat tilliga5023,930,571,861,56
Peet, porgand, porru, paprika5016,290,710,153,41
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)75220,176,413,2139,99
Õun ja kurgi snäkid15051,450,420,4612,51
Kokku671,4624,9822,0595,98
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kala - kartulisupp250201,7113,7011,9510,62
Sepiku - õunavorm80191,374,292,8037,10
Piim, R2,5%15079,504,503,757,20
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Apelsin ja valge kapsa snäkid15050,251,650,2311,70
Kokku698,9729,2721,2998,62
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ahjus küpsetatud kanakintsuliha50102,2610,976,540,01
Valge kaste maitserohelisega5041,740,953,022,83
Aurutatud hernes, mais5042,252,060,308,58
Keedetud kurkumiriis5068,141,350,5714,35
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Porgandi ja kaalikasalat5017,420,500,184,08
Peet, hapukapsas, tomat, oad5013,860,640,092,84
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu527,491,142,191,24
Ingveritee sidruniga15024,200,080,035,88
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Õun ja redise snäkid15053,070,540,4612,93
Kokku674,8624,7822,0897,03
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ühepajatoit veisehakklihaga250185,9912,696,4621,15
Aurutatud rohelised herned5035,102,600,206,80
Peedisalat jogurtiga5021,950,880,224,13
Hiina kapsas, kurk, mais, porgand5020,380,780,204,21
Kastmevalik salatitele1584,410,159,090,70
Seemnesegu527,491,142,191,24
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)75220,176,413,2139,99
Pirn ja tomati snäkid15045,830,830,4610,73
Kokku680,1925,7522,0198,37
Nädala keskmine:679,2225,3322,0097,21
10 päeva keskmine:689,5024,4423,3397,67