Menüü

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com.
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

 

Koolilõuna nädalamenüü 18.02-22.02.2019    
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakklihakaste150241,659,6218,529,57
Aurutatud rohelised oad5016,381,020,063,84
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Peedisalat5021,500,800,104,35
Porgand, kõrvits, redis, varsseller5010,610,490,102,45
Kastmevalik salatitele15,630,010,610,05
Seemnesegu31,500,330,030,06
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Pria piim, R 2.5 %15079,504,503,757,20
Leivatoodete valik (5 sorti)40115,853,741,6721,30
Õun ja porgandi snäkid15055,500,900,5713,20
Kokku698,6225,1126,1794,87
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Talgusupp veiselihaga250209,7110,4010,1819,31
Hapukoor, R 20 %3061,200,846,001,08
Õuna-mannavaht100128,881,300,2030,32
Piim10053,003,002,504,80
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60173,775,612,5031,95
Pirn ja varsselleri snäkid15043,281,130,4510,65
Kokku669,8422,2821,8398,11
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Lõhepasta250319,3218,0413,1832,80
Hiinakapsasalat tilliga5016,940,810,901,65
Peet, mais, hernes, porru5028,921,320,195,83
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Tee15018,230,000,004,49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80231,697,483,3342,60
Apelsin ja valge kapsa snäkid15050,251,650,2311,70
Kokku721,6229,4023,8999,54
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljapüreesupp sealihaga250120,023,415,2415,80
Päevalilleseemned, röstitud530,250,992,481,23
Röstitud sepikukuubikud2086,942,960,6317,33
Maitserohelise - õlikaste1062,410,086,710,71
Kook130156,254,804,3824,32
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)50144,814,682,0826,62
Õun ja nuikapsa snäkid15048,450,530,4211,93
Kokku649,1217,4321,9597,94
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ahjus küpsetatud kanakintsuliha60122,7213,177,850,01
Karrikaste5050,420,953,833,24
Kuskuss köögiviljadega5069,341,742,819,62
Kartulipuder5062,961,541,3411,48
Keedetud täisterariis5059,441,100,6811,45
Porgandisalat kõrvitsaseemnetega5031,750,721,654,14
Hiinakapsas, kaalikas, mais, peet5024,080,900,204,99
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)50144,814,682,0826,62
Pirn ja kaalika snäkid15054,601,050,5313,43
Kokku705,8526,0124,1099,25
Nädala keskmine:689,0124,0423,5997,94
10 päeva keskmine:688,3523,7723,6897,72