Menüü

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com.
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

 

Koolilõuna nädalamenüü 03.06-07.06.2019  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune hakklihakaste150194,357,8614,368,92
Aurutatud brokoli5024,711,541,202,69
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Jääkapsasalat tilliga5024,290,641,731,88
Peet, porgand, porru, paprika5016,290,710,153,41
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu52,500,550,050,10
Kummeli-apelsinitee15018,230,000,004,49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)70202,736,552,9237,27
Õun ja porgandi snäkid15055,500,900,5713,20
Kokku678,3622,2124,7795,63
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hapukapsasupp sealihaga250180,4611,838,3914,95
Imelihtne panna cotta120204,174,5010,3523,11
Vaarika-maasika toormoos3044,560,180,0610,95
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)65188,256,082,7134,61
Pirn ja kaalika snäkid15054,601,050,5313,43
Kokku672,0423,6322,0497,04
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - riisi pajaroog250300,2015,5110,7334,11
Aurutatud rohelised herned2014,041,040,082,72
Peedisalat õliga5031,410,841,104,57
Jääsalat, porgand, redis, kaalikas5011,940,510,122,67
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Mustsõstraga maitsevesi1502,290,050,020,61
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)70202,736,552,9237,27
Õun ja kurgi snäkid15051,450,420,4612,51
Kokku670,3225,0121,5094,94
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni- köögiviljasupp250138,9810,164,9914,63
Maasika-jogurtidessert100232,952,4211,7629,06
Maasikakaste2018,700,120,024,58
Pria piim, R 2.5 %15079,504,503,757,20
Leivatoodete valik (5 sorti)55159,295,142,2929,29
Pirn ja tomati snäkid15045,830,830,4610,73
Kokku675,2423,1723,2695,48
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalakaste15078,7411,653,540,03
Röstitud punane peet ürtidega5030,400,960,625,26
Kartulipuder5068,611,462,3610,64
Keedetud riis5064,691,260,5413,65
Valge redise - porgandisalat5013,760,500,133,14
Salatilehtede segu, kurk, porgand, tomat5010,440,460,602,40
Kastmevalik salatitele1584,410,159,090,70
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60173,775,612,5031,95
Apelsin ja valge kapsa snäkid15050,251,650,2311,70
Kokku632,6623,8119,7293,51
Nädala keskmine:665,7223,5722,2695,32
10 päeva keskmine:679,1423,7923,2596,25
NB! Menüüs võib esineda muudatusi!