Menüü

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com.
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

 

Koolilõuna nädalamenüü 10.12-14.12.2018  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kurzeme strooganov150173,188,9912,446,90
Ürdised ahjuköögiviljad5039,891,101,665,81
Keedetud täisterapasta5072,112,281,5811,38
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Aedviljasalat õuna ja sidrunimahlaga5029,900,452,102,79
Peet, porgand, porru, paprika5016,290,710,153,41
Kastmevalik salatitele15,630,010,610,05
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Pria piim, R 2.5 %15079,504,503,757,20
Leivatoodete valik (5 sorti)50144,814,682,0826,62
Õun ja kurgi snäkid15051,450,420,4612,51
Kokku711,2525,5025,5397,70
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakklihasupp250237,7410,0015,9614,40
Kakao - jogurtidessert130142,907,153,9918,90
Aedmarjamoos2044,000,000,0011,00
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80231,697,483,3342,60
Pirn ja punasekapsa snäkid15051,231,500,4512,00
Kokku707,5626,1323,7398,90
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana-kodujuustu-tomativorm8097,6011,754,002,83
Hapukoorekaste5069,700,675,803,89
Aurutatud brokoli5022,841,540,992,68
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Keedetud riis5064,691,260,5413,65
Hiinakapsasalat paprikaga5027,920,811,902,28
Hapukapsas, jõhvikad, sibul, tomat506,490,270,071,27
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Kummeli-apelsinitee15018,230,000,004,49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80231,697,483,3342,60
Melon ja porgandi snäkid15045,531,200,3810,43
Kokku692,9726,4123,1596,41
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Lõhe-köögiviljasupp250191,367,9112,1213,83
Paks kuivatatud puuviljadest kissell130186,561,370,2545,28
Vahukoor2070,640,507,001,40
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)50144,814,682,0826,62
Õun ja redise snäkid15053,070,540,4612,93
Kokku646,4314,9921,91100,06
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Veiselihakaste150184,717,3712,7010,90
Aurutatud köögiviljad5016,790,940,163,60
Keedetud riis5064,691,260,5413,65
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Porgandi - valge redisesalat5036,970,482,623,44
Peet, tomat, porru, jõhvikad5016,600,690,153,34
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Kakao150113,784,203,6015,58
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)50144,814,682,0826,62
Pirn ja lillkapsa snäkid15057,180,960,5414,10
Kokku715,6621,9525,49103,29
Nädala keskmine:694,7723,0023,9699,27
10 päeva keskmine:689,5724,4023,4597,94