Menüü

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com.
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Koolilõuna nädalamenüü 14.10-18.10.2019  
EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanapasta250397,7121,288,8757,52
Aurutatud brokoli5015,351,530,172,68
Koorene porgandisalat5017,710,610,303,67
Hiinakapsas, kurk, redis, peet5011,150,600,092,19
Kastmevalik salatitele20112,550,2012,130,94
Seemnesegu52,500,550,050,10
Hibiskuse tee15018,230,000,004,49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)3088,072,561,2816,00
Ploomi ja lillkapsa snäkid15048,531,730,6010,50
Kokku711,7929,0523,4998,08
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Peedisupp veisefrikadellidega250212,919,4712,2716,27
Hapukoor, R 20 %1020,400,282,000,36
Õunakrõbedik50143,612,045,0223,09
Vaniljekaste5061,401,511,2510,77
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)65190,825,552,7834,66
Pirn ja salatilehe snäkid15045,901,261,6611,19
Kokku675,0320,1124,9996,34
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud sealihatükid sinepiga5093,4910,135,630,74
Hautatud hapukapsas5047,150,551,867,13
Kartulipuder5068,611,462,3610,64
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Peedisalat valge redisega5025,550,701,083,44
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019,801,040,164,25
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu52,500,550,050,10
Maitsevesi kurgiga1500,770,050,010,16
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)85249,537,263,6345,32
Õun ja paprika snäkid15046,280,750,3511,40
Kokku669,5624,6521,8995,25
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene lõhesupp250175,319,837,8617,52
Maasikakissell130102,060,220,0325,09
Vahukoor2588,300,638,751,75
Pria piim, R2,5%15078,904,623,756,84
Leivatoodete valik (5 sorti)50146,784,272,1426,66
Banaan ja porgandi snäkid150103,281,650,5324,00
Kokku694,6321,2223,05101,86
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuniguljaðð150182,338,8010,4113,51
Aurutatud lillkapsas5013,080,960,122,76
Keedetud kurkumiriis5068,141,350,5714,35
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Hapukapsasalat porgandiga5021,690,520,863,06
Salatilehtede segu, peet, porgand, paprika5015,690,640,613,56
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu52,500,550,050,10
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)55161,464,702,3529,33
Ploomi ja kurgi snäkid15039,900,980,538,63
Kokku651,9420,2121,6397,02
Nädala keskmine:680,5923,0523,0197,71
10 päeva keskmine:678,4423,1423,1996,84