Kontakt

Aadress: Kalju Aigro 3, Nõo, 61601, Tartumaa

E-post: noopk(at)noopk.ee

Telefon: 7 45 5139;   +372 5635 7170 (kantselei)

 

Direktor Ilona Tars ilona.tars(at)noopk.ee  +372 585 41321

Õppealajuhataja ja HEV koordinaator Anneli Korela anneli.korela(at)noopk.ee  + 372 518 2303

Huvitegevuse koordinaator Reemet Ruuben reemet.ruuben(at)noopk.ee

Psühholoog Ly Erg ly.erg(at)noopk.ee

Sotsiaalpedagoog Aive Zirk aive.zirk(at)noopk.ee , +372 5348 5730

Tervishoiutöötaja Helina Pedak h.pedak(at)gmail.com , +372 5193 5232

IT-juht Jaak Rooden jaak.rooden(at)noopk.ee

Majandusjuhataja Urmas Kask urmas.kask(at)noopk.ee

 

 

Haldusjärelevalvet teostab Haridus ja Teadusministeeriumi välishindamisosakond

Lõuna piirkonna Tartumaa ekspert Katrin Ohakas,

mobiiltelefon 5687 0346;   lauatelefon 735 4068, e-post Katrin.Ohakas(at)hm.ee