5. juuni – MITTEFORMAALNE KOOLIPÄEV

Ka sellel aastal toimub viimasel koolinädalal, esmaspäeval, 5. juunil mitteformaalne koolipäev! (osa ei võta 8. klassid ja 9. klassid)
Selleks päevaks on iga õpetaja mõelnud oma ainetundide asemele välja mõne õpetliku, hariva ja lõbusa tegevuse, töötoa või õppekäigu.
Enamasti on tegevuste pikkuseks 3-4 tundi, kuid leidub ka pikemaid tegevusi! On töötube, mis ei maksa midagi, on väljasõite, kus tuleb osta bussipilet. On ka mahukamaid tegevusi, mis kestavad terve päeva ja mis maksavad rohkem.
Igaühel on võimalus valida endale sobivaim tegevus!

REGISTREERIMISREEGLID:
Iga õpetaja tegevusse saab registreeruda üldjuhul 10 õpilast üle terve kooli! (Täpne osalejate arv sõltub konkreetsest töötoast!)
Et vältida töötoa muutumist klassiekskursiooniks, saab ühest klassist saab sama õpetaja juurde registreeruda kuni kaks õpilast!
On ka selliseid töötube, mida teevad mitu õpetajat koos. Sel juhul saab töötuppa registreeruda rohkem õpilasi Sellisel juhul saab näiteks ühe õpetaja nimekirja end registreeruda 2 õpilast samast klassist ja teise õpetaja juurde samuti 2 õpilast samast klassist, kokku siis 4 õpilast ühest klassist.

VÕTA AEGA, ENNE KUI OTSUSTAD!
Kõikide töötubade info on õpilaste ja lastevanematele tutvumiseks üleval 16. maist kuni 22. maini! Seda nii e-koolis, kooli kodulehel, kooli facebookis ja vana maja esimese korrusel.
Selle tutvumisnädala jooksul saavad lapsed ise ja koos lastevanematega mõelda ning rahulikult valida välja töötoa, kus osaleda soovitakse (I valik, II valik, III valik, IV valik, V valik juhuks kui esmase valiku kohad enne neid täis saavad).
1.-2. klassi õpilaste vanemad peaksid oma laste valikud teatama klassijuhatajale 19. maiks, kes oma õpilaste nimekirja koos nende valikutega registreerumise alguses huvijuhile annab. Hilisem registreerimine võib tähendada seda, et kohad soovitavasse töötuppa on juba täis.
3.-8. klasside õpilased peavad end registreerima ise, kui registreerumine algab.

MILLAL SAAB END KIRJA PANNA?
Registreerumine 3-7. klassidele algab esmaspäeval, kell 10.05 kooli aulas. Registreerumine toimub kolmanda tunni ajal, elavas järjekorras. Õpilasi registreerivad õpetajad, kes töötube läbi viivad – seega peaks aulasse sisenedes liikuma selle konkreetse õpetaja registreerimislaua juurde, kelle töötuppa soovitakse end kirja panna. Kohti ette broneerida ei saa, samuti ei saa kirja panna sõpra.
Info kõikide töötubade/õppekäikude kohta on tutvumiseks üleval nii facebookis, stendidel, kooli kodulehel kui ka e-koolis!